Acapulco Resort Convention Spa Hotel

En keyifli ve rahat Kıbrıs tatili için ailece tercihlerinizi Acapulco Resort Convention Spa Hotel’den yana yapabilirsiniz.


ONLINE SATIN ALIN
Kalkış tarihini seçin, tur planını ve müsaitliği görüntüleyin, satın alın

Fiyat Sorunuz

OTEL AÇIKLAMASI

En keyifli ve rahat Kıbrıs tatili için ailece tercihlerinizi Acapulco Resort Convention Spa Hotel’den yana yapabilirsiniz.

Tam bir aile oteli seçerek tatilinizi boyunca eğlenmek ve dinlenmek isterseniz, Tam Pansiyon Plus ve Yarım Pansiyon sistemi ile hizmet veren Acapulco Resort Convention Spa Hotel’i seçebilirsiniz. Rahat oda seçenekleri sunan Kıbrıs otelinde casino, fitness, spa, hamam, masaj, sauna, jakuzi, tenis kortu, hemşire, lunapark, soft animasyon, aquapark, A’La Carte restoran, şezlong, açık havuz, kapalı havuz bulunmaktadır. 24 saat oda servisi ile her zaman en iyi hizmeti alabilirsiniz. Deniz bisikleti, kano gibi su sporlarında yapabilir, çocuklarınızda lunaparkta keyifli zaman geçirebilir.

Denize sıfır konumlu olan Acapulco Resort Convention Spa Hotel, Ercan Havalimanı'na 30 km ve şehir merkezine 8 km mesafede yer almaktadır.

 

YEME - İÇME

KIŞ DÖNEMİ Tam Pansiyon Plus  

SUNSET  Restaurantta Sabah, öğlen ve akşam açık büfe yemek ve bu yemeklerde alınacak limitsiz yerli alkollü veya alkolsüz PREMIKS içecekler dahildir.   Diğer tüm Bar ve Restaurantlar extra olarak ücretlendirilecektir.

 

YAZ DÖNEMİ Tam Pansiyon Plus :

Geçerli konsept saatlerinde: Sunset Restaurant'ta, sabah, öğle ve akşam açık büfe yemek ve bu yemeklerde alınacak limitsiz yerli alkollü veya alkolsüz Premiks içecekler, tesis genelinde alınan internet, küçük şişe su, Ana bina ve Pine Court 2 lobilerinde alınacak demleme çay fiyatlara dahildir.  Diğer tüm bar ve restaurantlar extra olarak ücretlendirilecektir.

Yarım Pansiyon: Geçerli konsept saatlerinde: Sunset Restaurantta, sabah ve akşam açık büfe biçiminde yemek dahildir. İçecekler ve diğer tüm bar ve restaurantlar extra olarak ücretlendirilecektir.

 

GENEL UYARI VE ÖNEMLİ BİLGİLER

Kıbrıs’ta sevdikleriniz ile güzel bir tatil planlarken bunlara dikkat etmelisiniz;

•  18 yaşından küçük misafirlerimizin annesi ile seyahat ediyor ise babasından, babası ile seyahat ediyor ise annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyor ise hem annesinden hem de babasından muvafakat name yani izin belgesi alması zorunludur. Aksi takdirde Kıbrıs’a giriş yapamaz. 

•  Alınacak olan izin belgesinin noter onaylı veya resmi makamlar tarafından verilmiş olması gerekmektedir. 

24 Kaydıraklı Kıbrıs'ın en büyük aqua parkı hizmet vermektedir.

 15.06.2018 – 15.09.2018 tarihleri arasında bay konaklama kabul edilmemektedir.

 

BALAYI AYRICALIKLARI

-Odaya meyve tabağı ve şarap ikramı

-İkinci gün odaya yaş pasta ikramı

-SPA servislerinde %10 İndirim

Not : Balayı aksiyonu 1 aylık evli çiftler için uygulanacak olup, giriş esnasında EVLİLİK CÜZDANI  talep edilecektir.

 

PLAJ ÖZELLİKLERİ

Denize sıfır konumlanmış olan tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır.